НОВИНИ

Речник Яценюка назвала причину його зустрічі з Ахметовим

За її словами, пізня зустріч у середу, 23 березня була плановою.

Арсеній Яценюк ввечері у суруду, 23 березня, провів планову зустріч з Рінатом Ахметовим. Про це заявила прес-секретар прем’єр-міністра Ольга Лаппо на сторінці у мережі Fаcebook

«Це була одна із багатьох планових зустрічей прем’єр-міністра України, які він проводить із власниками, керівниками та менеджерами бізнесу – як державного, так і приватного, в рамках системного моніторингу Кабінетом міністрів діяльності найбільших підприємств, які забезпечують створення робочих місць, сплату податків та експортну валютну виручку», – написала вона.

За її словами, Арсенія Яценюка «як главу уряду турбувало питання зменшення обсягів валютної виручки від компаній, в тому числі власником яких є Рінат Ахметов, що може потягнути за собою зменшення сплати податків до державного бюджету».

«Прем’єр-міністр отримав пояснення, що зменшення обсягу валютної виручки пов’язане із суттєвим падінням на зовнішніх ринках цін на експортну продукцію компаній, до яких має відношення Рінат Ахметов. Зокрема, метал та руду. На зустрічі також обговорювалося питання стимулювання експорту», – зазначила Лаппо

Вона додала, що результатом цієї бесіди стали нові заплановані зустрічі Яценюка з «найбільшими експортерами з метою вжиття заходів стимулювання збільшення обсягів експорту, валютних надходжень в країну, збереження робочих місць та курсової стабільності».

Раніше низка ЗМІ повідомили, що увечері 23 березня Ахметов понад дві години перебував у будинку уряду. За інформацією журналіста програми «Схеми» Михайла Ткача, автомобіль Ахметова залишив будівлю близько 21:50.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.