НОВИНИ

Гройсман заявив про готовність очолити уряд і назвав кандидатури можливих міністрів

Гройсман виступив проти нових виборів до Ради.

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман готовий змінити посаду на голову Кабінету міністрів, якщо його кандидатуру підтримають фракції коаліції. Про це він заявив під час брифінгу у четвер, 24 березня.

«Якщо фракції коаліції розглянуть мою кандидатуру, як можливу для переходу до Кабінету міністрів України, я буду готовий взяти на себе відповідальність і забезпечити базові позиції роботи виконавчої влади», – зазначив він.

Також спікер зауважив, що виступає проти дострокових виборів.

Окрім того, на запитання про можливих членів уряду Гройсман назвав Івана Міклоша (заступник прем'єр-міністра і міністр економіки Словаччини у 1998–2002 роках, – Ред.), Юлію Ковалів та Максима Нефьодова (двоє останніх прцювали заступниками нинішнього міністра економічного розвитку та торгівлі Айвараса Абромавичуса – Ред.).

Як повідомлялося, у «Народному фронті» заявили, що БПП вніс кандидатуру Гройсмана на посаду нового голови уряду. Згодом цю інформацію підтвердив лідер фракції БПП Юрій Луценко.

Нагадаємо, 16 лютого парламент заслухав річний звіт Кабінету міністрів. Депутати визнали роботу уряду незадовільною, однак провалили голосування за відставку Кабміну.

Згодом у пресі поширили чутки про можливе призначення на посаду прем’єр-міністра Наталії Яресько. Пізніше почалося обговорення у ЗМІ кандидатури Гройсмана на посаду голови уряду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.