НОВИНИ

Голова фракції БПП прокоментував висування Гройсмана у прем'єр-міністри

Юрій Луценко підтвердив, що спікера парламенту запропоновано в якості очільника уряду.

БПП запропонував кандидатури Володимира Гройсмана у прем’єр-міністри і її можуть підтримати чотири фракції Верховної Ради. Про це заявив після наради голів фракцій Верховної Ради лідер фракції БПП Юрій Луценко.

«Я запропонував кандидатуру Володимира Гройсмана в якості кандидата на посаду прем'єр-міністра і запропонував визначитися фракціям щодо його підтримки. Його може підтримати БПП, «Народний фронт» готовий розглядати такий варіант, фракція «Батьківщини» готова розглядати такий варіант і фракція Радикальної партії Ляшка також розглядає такий варіант», – сказав він.

Пізніше Луценко опублікував на сторінці у мережі Facebook розгорнутий коментар що рішення фракцій та пообіцяв вийти із коаліції у разі, якщо до кінця наступного тижня сторони не дійдуть домовленості про новий уряд та коаліцію.

«Я запропонував колегам висловитися по трьом сценаріям. 
1. Збереження паралізованого Уряду означає дострокові вибори. Чотири лідери фракцій вважають такий план небезпечним для держави. Батьківщина утрималася. 
2. Запропоноване Президентом обрання так званого технократичного Уряду, глава якого самостійно, без фракцій формує Кабмін. Створити коаліцію під такий сценарій погодилися БПП і НФ. Утрималися радикали і Батьківщина. Самопоміч заявила, що не входитиме в будь- яку коаліцію, в тому числі і під технократів. Таким чином варіант Уряду п. Яресько є неможливим. 
3. Відтак, єдиним варіантом для зміни Уряду лишилося формування нового коаліційного Кабміну. Я вніс на розгляд фракцій кандидатуру Прем'єра В. Гройсмана. При цьому кандидата на Голову ВР має запропонувати НФ. Цей варіант погодилися обговорити НФ, Батьківщина і Радикальна партія. Впевнений,що часу на довгі дебати і підкилимні маневри у нас нема. Голосування має відбутися у найближчі дні. Якщо ж хтось знову почне рятувати свої посади у безкінечних надуманих обговореннях, я в кінці наступного тижня вийду із складу коаліції. Впевнений, що так зроблять усі, хто хоче змін, а не продовження шантажу і піару», – написав він.

Як повідомлялося, у «Народному фронті» заявили, що БПП вніс кандидатуру Гройсмана на посаду нового голови уряду.

Нагадаємо, 16 лютого парламент заслухав річний звіт Кабінету міністрів. Депутати визнали роботу уряду незадовільною, однак провалили голосування за відставку Кабміну.

Згодом у пресі поширили чутки про можливе призначення на посаду прем’єр-міністра Наталії Яресько. Пізніше почалося обговорення у ЗМІ кандидатури Гройсмана на посаду голови уряду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.