НОВИНИ

У Польщі створили прокурорську групу для розслідування Смоленської катастрофи

Група займатиметься розслідуванням Смоленської катастрофи замість окружної військової прокуратури, яку розформують на початку квітня.

У понеділок, 21 березня, міністр юстиції – генпрокурор Польщі Збігнєв Зьобро створив прокурорську групу, яка займеться розслідуванням Смоленської катастрофи. Про це в понеділок повідомило міністерство юстиції РП.

«21 березня 2016 року генпрокурор Збігнєв Зьобро своїм розпорядженням створив прокурорську групу в справі ведення слідства, що стосується з’ясування обставин Смоленської катастрофи. Групу очолив заступник генпрокурора Марек Пасьонек», – йдеться в повідомленні.

До складу групи увійдуть вісім прокурорів, а згодом ще двоє – з військової прокуратури.

Минулої суботи Зьобро повідомив, що до складу цієї групи увійдуть «досвідчені прокурори з усієї Польщі».

«Завданням групи є повний і комплексний аналіз усіх матеріалів, пов’язаних із Смоленською трагедією, як головних елементів так і побічних, і подальше продовження цього слідства в рамках збирання доказів», – заявив він.

Група займатиметься розслідуванням Смоленської катастрофи замість окружної військової прокуратури, яку буде розформовано в рамках її ліквідації на початку квітня.

Читайте також: Міністр оборони Польщі назвав терактом авіакатастрофу під Смоленськом, Росія протестує

Як повідомлялося, 7 березня у Варшаві розпочалося повторне розслідування Смоленської катастрофи.

Нагадаємо, літак Ту-154 польського президента Леха Качинського розбився 10 квітня 2010 року під Смоленськом. Загинули 96 людей - 88 пасажирів і вісім членів екіпажу. Серед загиблих - президент, його дружина і частина керівництва країни.

У січні 2011 роу контрольована російською владою МАК оприлюднила остаточний звіт про причини Смоленської трагедії, в якій всю провину за катастрофу польського урядового літака Ту-154 поклала на польську сторону, не побачивши жодної вини в діях росіян. Згодом у Росії заявили, що не видадуть Польщі уламки літака Качинського.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.