НОВИНИ

Геращенко оприлюднила документи, які розкривають деталі заборони її в’їзду в Росію

Зокрема, на повідомленні про заборону та акті про затримання стоїть дата двотижневої давності.

Повідомлення про заборону в’їзду до Росії народному депутату України Ірині Геращенко, яка прямувала на суд до льотчиці Надії Савченко, датоване 8 березня. Про це Геращенко написала у Facebook.

Також, за словами нардепа, в акті про її затримання також стоїть дата 8 березня, хоч відбулося це 21 березня.

«Тобто, ця провокація була запланована раніше, ще напередодні останнього судового засідання Надії», – розповіла Геращенко й уточнила, що коли російський прикордонник побачив помилку, то почав вимагати від неї перепідписати документ, проте вона відмовилася.

«Розцінюю цю ФСБ-шну кремлівську провокацію не просто як порушення всіх дипломатичних правил і моїх прав як члена ПАРЄ, але і як перешкоджання моїй діяльності в рамках Мінськоі гуманітарної підгрупи», – написала Геращенко

За її словами, МЗС готує ноту, а українська делегація в ПАРЄ готує заяву і протест проти таких дій. 

«Я вже іду додому, дякую нашим прикордонникам і воякам, що допомогають. Питання мого не допуску до Надіі я вже 23 березня буду ставити в Мінську, під час роботи групп», – повідомила нардеп.

Нагадаємо, народного депутата Ірині Геращенко, яка у складі делегації українських нардепів прямувала у Донецький суд РФ на оголошення вироку Надії Савченко, не пустили в Росію та заборонили їй в'їзд до 2021 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.