НОВИНИ

У Путіна порахували збитки від санкцій

У травні 2015 року колишній перший заступник голови Банку Росії Сєргєй Алєксашенко оцінив збитки від санкцій в розмірі 5 відсотків ВВП на рік.

За словами радника президента Росії Сєргєя Глазьєва, сума збитку, нанесеного російській фінансовій галузі санкціями, за два роки склала 250 мільярдів доларів.  Про це інформують російські ЗМІ.

Кількість грошей в економіці скорочується, переконує радник Путіна.

Зокрема, після введення обмежень з боку західних країн російські позичальники змушені були повернути вже близько 200 мільярдів доларів, пояснив він.

Глазьєв також поскаржився на політику здорожчання грошей, що проводиться Центробанком.

Зазначимо, що у травні 2015 року колишній перший заступник голови Банку Росії Сєргєй Алєксашенко оцінив збитки економіки від санкцій в розмірі 5 відсотків ВВП на рік, що становить близько 60-70 мільярдів доларів.

У свою чергу, Мінекономрозвитку вважає, що Євросоюз втратив через санкції 100 мільярдів доларів, а Росія – близько 25 мільярдів.

Читайте також: Ян Бжезінський:"Нинішні економічні санкції проти Росії довели свою неефективність"

Нагадаємо, 10 березня Рада ЄС продовжила на шість місяців обмежувальні заходи Євросоюзу стосовно 146 осіб і 37 компаній з Росії і України через загрозу територіальній цілісності, суверенітету і незалежності України. У комюніке нагадали, що обмежувальні заходи були введені в березні 2014 року і останній раз продовжувалися в вересні 2015 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.