НОВИНИ

Рада достроково закрила засідання через блокування трибуни

Депутати не змогли домовитися щодо законопроекту про спецконфіскацію.

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман достроково закрив вечірнє пленарне засідання парламенту.

"У зв'язку з неможливістю далі продовжувати роботу Верховної Ради я закриваю вечірнє засідання", - заявив він на пленарному засіданні у вівторок.

Причиною дострокового закриття засідання стало блокування трибуни українського парламенту фракціями "Народного фронту" і Радикальної партії Олега Ляшка.

Як повідомлялося, у вівторок, 15 березня, народні депутати не смоги внести до порядку денного два законопроекти, які стали б базою для повернення грошових коштів, отриманих незаконним шляхом представниками режиму колишнього президента України Віктора Януковича, до винесення рішення суду (так звані законопроекти по спецконфіскації).

Після цього на вечірньому засіданні фракції партії "Народний фронт" і Радикальної партії Олега Ляшка заблокували трибуну і президію Ради, заявивши, що блокуватимуть роботу парламенту поки законопроекти №4057 "Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо особливостей звернення в доход держави грошових коштів, цінностей і доходів від них до винесення вироку суду)" і №3196 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (про невідворотність покарання осіб, які вчинили тяжкі та особливо тяжкі злочини)" не будуть включені до порядку денного.

У свою чергу Гройсман покликав лідерів фракцій на нараду і повідомив, що в середу опівдні щодо цих законопроектів буде проведено нараду керівників фракцій і профільних парламентських комітетів, на якому розглянуть дані законопроекти, щоб вже в четвер "вийти на голосування в залі".

Таким чином, народні депутати у вівторок, 15 березня, змогли прийняти лише один закон про електронне декларування з пропозиціями президента України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.