НОВИНИ

ГПУ повідомила про підозру колишньому міністру оборони Єжелю

Колишнього міністра звинувачують у неналежному виконанні службових обов’язків.

Головна військова прокуратура Генеральної прокуратури України склала повідомлення про підозру колишньому Міністру оборони України за неналежне виконання службових обов’язків під час погодження у 2011 році Переліку військового майна Збройних Сил України, що підлягає відчуженню (ч. 2 ст. 367 КК України). Про це повідомила прес-служба ГПУ.

Як зазначається, у подальшому це рішення надало можливість Міністерству оборони здійснити неправомірне відчуження двох важких стратегічних бомбардувальників ТУ-95МС суб’єкту підприємництва, що спричинило тяжкі наслідки у вигляді матеріальних збитків державі в особливо великому розмірі на суму понад 24 млн грн.

"Під час досудового розслідування встановлено місцезнаходження повітряних суден та їх комплектуючих, на них накладено арешт, чим попереджено подальшу реалізацію літаків та їх комплектуючих до Російської Федерації", – йдеться в повідомленні.

Як відомо, міністром оборони з березня 2010 до лютого 2012 року був Михайло Єжель. З квітня 2013 року по травень 2015 він був послом України в Білорусі.

У серпні 2014 року Генпрокуратура оголосила підозру Михайлу Єжелю у справі щодо знищення тилового забезпечення української армії за ст. 401-403 Кримінального кодексу.

У квітні 2015 року стало відомо, що Генпрокуратура здійснює досудове розслідування стосовно Єжеля за підозрою у зловживанні владою або службовим становищем. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.