НОВИНИ

У Києві створили гарячу лінію для батьків майбутніх першокласників

Батьки можуть звернутися до міської влади за роз’ясненням або у разі виникнення конфліктних ситуацій.

У Києві посилять роз’яснювальну роботу з батьками майбутніх першокласників, а також адміністраціями шкіл та дитячих садочків щодо вступу дітей до перших класів. Про це повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко, передає прес-служба КМДА.

"Уже другий рік поспіль місто не встановлює строків щодо прийому дітей до перших класів комунальних шкіл Києва. Кожен навчальний заклад самостійно визначає початок та завершення вступної кампанії, яка зазвичай триває протягом усієї весни. Водночас, враховуючи досвід попередніх років, ми вирішили створити гарячу лінію, куди батьки можуть звернутися за роз’ясненням або у разі виникнення конфліктних ситуацій", – сказала Старостенко. У разі виникнення будь-яких питань вона рекомендувала звертатись за номерами телефону 279-35-26, 279-89-10 та за електронною адресою: osvita@kievcity.gov.ua. А за загальною інформацією про вступ дітей до перших класів батьки можуть звернутись на сайт КМДА.

Старостенко також нагадала, що керівники навчальних закладів, вчителі або вихователі не мають права вимагати від батьків грошей за прийом дитини у школу. Рішення про передачу навчальному закладу благодійного внеску батьки мають приймати виключно самостійно.

Як повідомлялося, президент підписав закон про безкоштовні підручники для учнів та вчителів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.