НОВИНИ

У Мінфіні не змогли назвати орієнтовний термін поновлення співпраці з МВФ

Текст оновленого Меморандуму про співпрацю наразі не погодили.

Україна і МВФ наразі не узгодили оновлений текст меморандуму про співпрацю, який дозволить продовжити кредитування України. Про це заявив журналістам заступник міністра фінансів Артем Шевальов після прес-конференції в Києві.

«Оновленого тексту меморандуму поки що немає», – відповів він на запитання журналістів.

При цьому чиновник не назвав можливі терміни відновлення співпраці з Фондом, а у відповідь на запитання про характер проблем, які не дають можливості продовжити кредитування, послався на останню заяву щодо України директора-розпорядника МВФ Крістін Лагард.

Як повідомлялося, голова МВФ пригрозила Україні припиненням фінансування у разі загострення політичної кризи та відсутності реформ.

Пізніше президент України Петро Порошенко поговорив із Лагард про перезавантаження уряду та продовження реформ. За інформацією української сторони, під час розмови домовилися підготувати дорожню карту пріоритетних реформ, які нададуть нового імпульсу взаєминам з МВФ.

Також нагадаємо,Президент Петро Порошенко заявив, що найближчим часом необхідно ухвалити низку законопроектів для продовження співпраці з МВФ та закликав уряд і Верховну Раду вжити заходів до цього. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.