НОВИНИ

Меркель назвала кризу біженців найскладнішим випробуванням за час її перебування при владі

Лідер німецької держави підкреслила, що для вирішення проблеми з мігрантами необхідний час.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що міграційна криза в Європі стала найскладнішим випробуванням за всі 10 років її перебування при владі. Про це вона розповіла в інтерв'ю телеканалу ARD

При цьому вона вважає правильними заходи, які були вжиті для вирішення питання з мігрантами. «На сьогодні криза міграції – найбільше випробування за час мого перебування на цій посаді. Але поки я канцлер, я вирішую ті проблеми, з якими зустрічається країна. Кращий шлях при цьому – також захищати спокій та інтереси Німеччини», сказала Меркель.

Канцлер підкреслила, що для вирішення проблеми з мігрантами необхідний час. «Це важкий шлях. Це дуже важлива фаза в нашій історії», – заявила вона.

Канцлер уточнила, що одностороннє закриття кордону не вирішить проблему. «Це саме те, чого я зараз боюся: один закриє свій кордон, а інший буде страждати. Це не моя Європа», сказала Меркель, додавши, що основною її метою при вирішенні міграційної кризи є збереження єдності Європи.

Меркель обіймає посаду канцлера Німеччини з листопада 2005 року. Від початку європейської міграційної кризи її рейтинг пішов вниз. Згідно з опитуваннями, 40% жителів Німеччини, які є нащадками мігрантів, вважають, що країна повинна приймати менше біженців. З ними згодні 45% корінних жителів і 24% самих мігрантів.

Нагадаємо, наприкінці січня міністр транспорту ФРН закликав Меркель терміново закрити кордони для біженців. Високопосадовець наголосив, що Німеччина більше нездатна приймати мігрантів і повинна зупинити їх прибуття. Натомість канцлер Німеччини Ангела Меркель відхилила встановлення верхньої межі прийому мігрантів. Глава німецького уряду зазначила, що спільною позицією коаліції є необхідність «істотно і довгостроково знижувати кількість біженців». Наприкінці січня німецька поліція повідомила про рекордне зростання нападів на гуртожитки біженців.

На початку лютого ФРН анонсувала санкції проти мігрантів, які не приймають німецькі цінності. Німецький уряд запланував скорочувати пільгові умови для шукачів притулку, які відмовляються приймати місцеві суспільні правила. І вже наприкінці лютого німецький парламент ускладнив процедуру надання притулку біженцям.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.