НОВИНИ

Росія перестала пропускати зареєстрований в Україні транспорт через КПП в окупованому Криму

Українські прикордонники повідомили, що в окупантів вийшла з ладу база даних.

Російська сторона перестала пропускати зареєстрований в Україні транспорт через адмінкордон з окупованим Кримом у районі КПП «Чонгар» та «Каланчак». Про це повідомили у Держприкордонслужбі України.

«За інформацією громадян України, які перетинають адміністративну межу з АР Кримом, на так званих пропускних пунктах, де перебувають російські окупаційні служби, навпроти контрольних пунктів «Чонгар» та «Каланчак» вийшла з ладу митна електронна система даних. Через це на тимчасово окуповану територію не пропускають транспортні засоби, що зареєстровані на материковій частині України», – зазначили у тексті.

Повідомляється, що наразі черг перед українськими контрольними пунктами немає. Загалом в нейтральній зоні перебувають близько 50 транспортних засобів, які чекають на оформлення.

«Прикордонники Херсонського та Бердянського загону попереджають про можливі незручності після перетину українських пунктів в бік АР Крим. Про поновлення руху автомобілів буде повідомлено додатково», – додали у повідомленні.

Нагадаємо, кримські татари і активісти 20 вересня розпочали акцію з "продовольчої блокади" Криму, яка полягала в недопущенні вантажного транспорту на півострів. Активісти оприлюднили свої вимоги до окупантів. Наслідком продовольчої блокади Криму стало підвищення цін на деякі продукти харчування. У січні Україна офіційно припинила торгівлю з окупованим півостровом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.