НОВИНИ

У Нідерландах засумнівалися в необхідності членства в ЄС

Опитування громадян свідчить про популяризацію ідеї проведення референдуму щодо подальшого перебування країни у складі Євросоюзу.

Населення Нідерландів вважає за необхідне проведення референдуму щодо подальшого членства країни у Європейському союзі. Про це свідчать дані опитування групи Мауріса де Хонда.

За результатами дослідження, 53% опитаних осіб висловилися на підтримку проведення референдуму. Натомість 44% продемонстрували свою негативну позицію щодо даної ідеї.

Якби рефендум відбувся найближчим часом, то 44% опитаних респондентів проголосували б за те, аби залишитись у складі ЄС. 43% водночас віддали б свій голос за вихід зі складу Євросоюзу.

Також результати дослідження показують, що 48% голландців мають надію, що Велика  Британія залишиться в складі Європейського союзу. Водночас 37% висловлюють сподівання, що Лондон вийде з ЄС.

Нагадаємо, Виборча рада Нідерландів призначила референдум щодо Угоди про асоціацію Україна-ЄС на 6 квітня 2016 року. Референдум не має обов’язкового характеру і його результати не можуть змусити уряд відкликати угоду.

Раніше повідомлялося, що у Нідерландах уряд зібрався пояснювати громадянам необхідність підтримати асоціацію України та ЄС на референдумі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.