НОВИНИ

Понад 10 мільйонів людей у Делі залишились без питної води

Порушення водопостачання у місті спричинило захоплення та пошкодження протестувальниками головної артерії міста.

Понад 10 мільйонів людей в столиці Індії, Делі, залишились без питної води внаслідок протестних акцій, які охопили країну останніми днями.

Протестувальники захопили канал Мунак, головне джерело води в місті. Кешав Чандра, глава служби водопостачання Делі, повідомив, що потрібно три-чотири дні задля відновлення нормального постачання води до районів міста.

Чандра проінформував, що мешканці змогли зберегти деяку кількість води. Він також додав, що до населення відправлено танкери із питною водою. Та попри все, цього не буде достатньо, щоб компенсувати дефіцит.

Індійська армія вже взяла під свій контроль частини каналу вранці 22 лютого, але ремонт пошкоджених ділянок, як очікується, займе певний час.

Протягом останніх трьох днів Індію охопили масові протести, під час яких вже загинули щонайменше 16 осіб, а ще сотні дістали поранення. На вулиці вийшли представники однієї суспільних груп. Вони вимагають покращення соціальних стандартів, умов життя та доступу до освіти.

Нагадаємо, Індія зайняла сьому сходинку в рейтингу країн із найбільш очікуваним темпом зростання економіки у 2016 році за версією The Economist.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.