НОВИНИ

У Раді Європи відреагували на заяву Порошенка щодо реформування прокуратури

РЄ обіцяє і надалі надавати підтримку для реформування прокуратури України.

Спеціальний представник генерального секретаря Ради Європи вітає звернення президента України Петра Порошенка, в якому наголошується на необхідності якнайшвидшого реформування прокуратури. Про це повідомляється на офіційному інтернет-порталі Ради Європи.

«Це твердий стимул для швидких і значних кроків у напрямку виконання одного із зобов'язань, які Україна взяла на себе при вступі до Ради Європи: перетворення прокуратури в сучасну прокурорську службу. Народу України потрібна прокуратура, яка функціонує незалежно, відповідно до законності, переслідує політику нульової терпимості до корупції і користується громадською довірою», –  заявив спецпредставник.

У повідомленні також зазначається, що Рада Європи надає довгострокову підтримку для реформування прокуратури України і буде продовжувати це робити. «Одним із ключових аспектів цієї реформи є усунення будь-якої конституційної основи для «загального нагляду» прокурорів, що призвело до численних зловживань і корупції в минулому», – підкреслюється в заяві.

«Чим швидше ці реформи будуть зміцнюватися через конституційну реформу, тим краще вся українська програма реформ буде реалізована», – переконаний спеціальний представник.

Нагадаємо, раніше Держсекретар США заявив про можливий тріумф реформ в Україні цьогоріч.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.