НОВИНИ

В уряду Яценюка є два варіанти дій – БПП

За словами Луценка, уряд фактично не діє ще з осені минулого року.

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк повинен або запропонувати Верховній Раді новий склад уряду з новою програмою, або прийняти рішення про відставку. Про це заявив лідер фракції "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко.

"Зараз, кажучи спортивною термінологією, м'яч на полі прем'єр-міністра. Вчора він формально втримався на своїй посаді, хоча втратив підтримку чотирьох з п'яти фракцій коаліції. Тому зараз він повинен прийняти рішення: або він запропонує парламенту якийсь новий склад уряду з якимось дуже ефективним планом дій і отримає підтримку - 226 голосів - або він зрозуміє, що уряд без підтримки парламенту є неможливим і піде у відставку. Він повинен вирішити буквально в найближчі дні для себе це питання ", - сказав Луценко журналістам в середу ввечері в Києві.

За його словами, таким чином, в уряду Яценюка є два варіанти дій: або піти у відставку і "дати можливість іншим сформувати відповідальний уряд", або домовитися з фракціями коаліції "про новий формат дій".

Лідер фракції "Блок Порошенко" зазначив, що уряд фактично не діє ще з осені минулого року. Луценко підкреслив, що уряд і прем'єр повинні усвідомити, що "вони є урядом меншості - вони не можуть проводити будь-які зміни через парламент, а значить жодна реформа не піде".

Раніше Луценко заявив, що фракція БПП не відкликатиме підписи з коаліційної угоди, однак підкреслив, що фактично коаліція розвалена.

Нагадаємо, 16 лютого парламент заслухав річний звіт Кабінету міністрів. Депутати визнали роботу уряду незадовільною, однак провалили голосування за відставку Кабміну.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.