НОВИНИ

Міністр від "Батьківщини" пояснив рішення залишитися в уряді Яценюка

Ігор Жданов пояснив це небажанням «розхитувати державний човен».

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов вирішив залишитися працювати на своїй посаді, незважаючи на його відкликання партією ВО «Батьківщина». Про це Жданов заявив на своїй сторінці у мережі Facebook.

«На прохання прем'єр-міністра Арсенія Яценюка я залишаюся працювати в уряді. Зараз не час розхитувати державний човен. Я гарно пам'ятаю, чим закінчився після Помаранчевої революції конфлікт всередині демократичних сил, конфлікт між Ющенком та Тимошенко – приходом до влади Януковича. Ми не маємо права повторювати цю помилку. Вихід «Батьківщини» з коаліції – це сценарій глибинної політичної кризи, який в умовах війни може призвести до реваншу антиукраїнських сил або взагалі до втрати незалежності України. Я проти такого сценарію. Як активний учасник двох Майданів, маю право на таку оцінку», – написав Жданов.

За його словами, він хоче залишитися у міністрестві для підготовки участі України в Олімпіаді та Паролімпіаді у Ріо-де-Жанейро.

«Щодо мого відкликання. Наскільки я розумію, професійних претензій до мене немає. 15 лютого цього року профільний комітет Верховної Ради з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму детально розглянув звіт про діяльність Мінмолодьспорту за 2015 рік та одноголосно визнав нашу роботу задовільною. Моя позиція дуже проста і відповідальна. Нам сьогодні треба займатися не політикою, а наполегливо, закатавши рукава, працювати над вирішенням конкретних завдань. Залишилося півроку до літніх Олімпійських та Паралімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро. Для мене особисто забезпечення якісної підготовки та участі спортсменів збірних команд України в Олімпійських та Паралімпійських іграх - це головна відповідальність та пріоритет №1», – додав він.

Як повідомлялося, зранку 17 лютого нардепи від «Батьківщини» не прийшли на засідання Верховної Ради. Згодом стало відомо, що «Батьківщина» вийшла з коаліції.

Також нагадаємо, 16 лютого парламент заслухав річний звіт Кабінету міністрів. Депутати визнали роботу уряду незадовільною, однак провалили голосування за відставку Кабміну.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.