НОВИНИ

Депутати з голосу ухвалили закон, який змінює принципи електронного декларування

Нардепи підтримали законопроект, уперше зачитаний депутатом Вадимом Денисенком просто з трибуни парламенту.

Депутати Верховної Ради ухвалили за основу та в цілому законопроект №3755 за авторством Вадима Денисенка, який передбачає зміну принципів електронного декларування. Таке рішення підтримали 238 народних депутатів

Розміщений на сайті Ради текст проекту №3755 від 5 січня 2016 року передбачав тільки одну зміну: виключення фрази «але не раніше 1 січня 2017 року» з тексту закону «Про запобігання корупції». Нагадаємо, раніше нардеп Віктор Чумак повідомив, що електронне декларування, яке є головним обов'язком перед Євросоюзом в частині отримання безвізового режиму, згідно з держбюджетом-2016, відклали на наступний рік.

Водночас Денисенко з трибуни зачитав зовсім інший текст, який передбачає велику кількість правок до різних статей закону. Голова антикорупційного комітету Єгор Соболєв відмовився підтримати виголошене, а інший нардеп Руслан Князевич заявив, що виголошене Денисенком погодили у Мін’юсті та міжнародні партнери України.

В результаті депутати проголосували законопроект, виголошений Денисенком «під стенограму», як заявив спікер Володимир Гройсман.

Тексту рішення у вільному доступі наразі немає.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.