НОВИНИ

Окупанти в Криму вирішили заборонити Меджліс

Прокурор окупаційної адміністрації півострова подала відповіний позов у суд окупаційної адміністрації півострова.

Наталія Поклоська, яка очолює прокуратуру окупаційної адміністрації Криму, подала позов про заборону Меджлісу кримськотатарського народу до верховного суду окупаційної адміністрації Криму. Про це повідомили в російському державному інформаційному агентстві «ИТАР-ТАСС».

Поклонська подала заяву на підставі закону РФ «Про протидію екстремістській діяльності».

За її словами, надходять звернення «від кримсько-татарського населення з проханням визнати протиправною і провокаційною діяльність Меджлісу кримськотатарського народу, а також вжити заходів щодо заборони використання кримськотатарського національного прапора злочинцями, які здійснюють блокади і диверсії проти народів Криму».

Копію позову Поклонська вручила заступнику голови Меджлісу Наріману Джелялову.

«У зв'язку з тим, що голова меджлісу Чубаров Рефат Абдурахманович переховується від органів слідства і перебуває наразі в розшуку за злочини, у вчиненні яких пред'явлені звинувачення; відповідно до ваших пояснень, ви представляєте інтереси Меджлісу в Криму, є першим заступником голови, я вам вручаю копії документів, заяву до верховного суду республіки Крим про заборону діяльності громадського об'єднання», - сказала вона.

У свою чергу, Джелялов опублікував відсканований текст «звернення кримськотатарських громадських організацій та рухів республіки Крим» до Поклонської на сторінці у мережі Facebook.

Вот они ГЕРОИ. Чтите

Posted by Nariman Dzhelalov on Monday, February 15, 2016

Нагадаємо, окупанти у Криму 11 лютого прийшли з обшуками до багатьох кримських татар, зокрема, залучених до правозахисної діяльності. 12 лютого обшуки продовжилися.

У зв'язку з новою хвилею допитів і затримань МЗС України звернулося до Москви з вимогою припинити репресії проти кримських татар.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.