НОВИНИ

Голова МВФ зробила заяву після розмови з Порошенком

За словами Крістін Лагард, розмова з українським президентом стала конструктивною.

Президент Петро Порошенко та директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард під час вечірньої розмови 10 лютого обговорювали, зокрема, заяву голови МВФ з критикою України, яку оприлюднили того ж дня. Про це йдеться у заяві, поширеній увечері 10 лютого у МВФ.

«Я мала конструктивну дискусію з президентом Петром Порошенком щодо питання, порушеного в моїй заяві для преси у середу вранці», – зауважила голова МВФ.

За її словами, Порошенко запевнив у «своїй незмінній прихильності реформам, в тому числі, вдосконаленню системи врядування та боротьби з корупцією».

Також Лагард засвідчила досягнення «принципової домовленості щодо дорожньої карти дій та пріоритетних заходів, для забезпечення оперативного прогресу в межах програми (кредитування МВФ – Ред.), який допоможе утримати Україну на шляху до надійного та стійкого зростання».

Як повідомлялося, голова МВФ пригрозила Україні припиненням фінансування у разі загострення політичної кризи та відсутності реформ.

Пізніше, ввечері, Порошенко поговорив із Лагард про перезавантаження уряду та продовження реформ. За інформацією української сторони, під час розмови домовилися підготувати дорожню карту пріоритетних реформ, які нададуть нового імпульсу взаєминам з МВФ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.