НОВИНИ

Порошенко поговорив із Лагард про перезавантаження уряду та продовження реформ

Сторони домовилися підготувати дорожню карту пріоритетних реформ, які нададуть нового імпульсу взаєминам з Міжнародним валютним фондом.

Президент України Петро Порошенко домовився із директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард про підготовку дорожньої карти пріоритетних реформ. Про це йшлося під час телефонної розмови президента з Лагард, інформує прес-служба глави держави.

Порошенко підкреслив, що Україна продовжить реформи, незважаючи на кризу в стосунках між урядом та парламентською коаліцією. Президент наголосив на необхідності перезавантаження Кабінету Міністрів без дострокових парламентських виборів, які лише поглиблять політичну кризу та погіршать умови для проведення реформ. Він також підкреслив, що налаштований на рішучі дії для забезпечення політичної і фінансової стабільності в державі.

Повідомляється, що сторони домовилися підготувати дорожню карту пріоритетних реформ, які нададуть нового імпульсу взаєминам з Міжнародним валютним фондом. Вони також погодилися щодо необхідності термінового ухвалення українським парламентом усіх реформаторських законів.

Читайте також: Яресько відреагувала на погрозу МВФ щодо фінансування України

Як повідомлялося, голова МВФ пригрозила Україні припиненням фінансування у разі загострення політичної кризи та відсутності реформ. Нагадаємо, МВФ також розкритикував нову систему оподаткування в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.