НОВИНИ

Абромавичус прийшов на другий допит в Антикорупційне бюро

Міністр приніс обіцяні додаткові матеріали.

Міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус в середу прийшов на допит до детектива Національного антикорупційного бюро України і приніс обіцяні їм раніше додаткові матеріали. Про це він повідомив журналістам.

Перед тим, як йти до детектива Абромавичус заявив журналістам, що своє рішення щодо звільнення з посади він не змінив. !Свою заяву я не забирав», - сказав він.

«Я вдруге прийшов в НАБУ, як я вже говорив, я зробив заяву, що під політичним пресингом працювати неможливо. Що політичний тиск на призначення - це несумісно з процесом реформ, в таких умовах технократів абсолютно неможливо робити все, щоб країна рухалася вперед» , - сказав він.

При цьому, як зазначив він, якщо НАБУ вирішило, що в його матеріалах є потенційно «якісь кримінальні речі», то він готовий надати додаткові докази.

Міністр нагадав, що НАБУ запросило додаткові матеріали. «Якраз я їх сьогодні і приніс», - сказав Абромавичус.

Нагадаємо, 8 лютого у Антикорупційному бюро очільник Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус давав свідчення щодо здійснення тиску при призначеннях у міністерстві з боку деяких депутатів. Допит тривав більше двох годин.

3 лютого Абромавичус заявив про рішення подати у відставку через відсутність підтримки та активну протидію реформам, ініційованим його командою. Міністр звинуватив народного депутата з фракції «Блок Петра Порошенка» Ігоря Кононенка в блокуванні роботи МЕРТ. Разом з Абромавичусом у відставку подали більшість його заступників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.