НОВИНИ

За підтримки Росії курди розпочали наступ на півночі Сирії

Бойовики намагаються захопити колишню урядову авіабазу у провінції Алеппо, контрольовану силами опозиції.

За підтримки російських авіаударів курдські бойовики розпочали наступ в північній Сирії з метою захопити військову базу об’єднаної опозиції. Про це повідомляє ABC News у середу, 10 лютого із посиланням на опозиційних активістів та командирів сил повстанців.

Майор Ясір Абдул-Рахім, командир повстанського підрозділу в північній провінції Алеппо, проінформував, що сили Курдської міліції вступили у зіткнення із повстанцями в районі авіабази Маннаг. Курди діють за підтримки російських авіаударів.

Сирійський центр з моніторингу за дотриманням прав людини оприлюднив інформацію про те, що бойовики намагаються захопити колишню урядову авіабазу, яка перейшла під контроль опозиції у серпні 2013 року.

Нагадаємо, нещодавно урядові війська Башара Асада розпочали наступ у північній провінції Алеппо, намагаючись взяти в оточення контрольований опозиційними силами одноіменний провінційний адміністративний центр – місто Алеппо, одне з найбільших міст Сирії та потужний комерційний центр. Вже 8 лютого сили Асада наблизились до кордону із Туреччиною.

Урядовий наступ в районі міста Алеппо спричинив нову хвилю втікачів, десятки тисяч яких попрямували на півнчі з надією отримати притулок у Туреччині.

У свою чергу глава Європейської ради Дональд Туск звинуватив Росію в погіршені і без того складної ситуації у Сирії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.