НОВИНИ

Голова МВФ пригрозила Україні припиненням фінансування

У заяві йдеться про загрозу зриву фінансування України у разі загострення політичної кризи та відсутності реформ.

Співпраця з Україною стане важкою для МВФ у разі відсутності потрібних зусиль у боротьбі з корупцією. Таку заяву зробила директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крістін Лагард.

«Я занепокоєна тим повільним прогресом, який демонструє Україна в поліпшенні державного управління, в боротьбі з корупцією і у зменшенні впливу корисливих інтересів на політику. За відсутності помітних зусиль надати нового поштовху реформам в управлінні державою і боротьбі з корупцією, складно уявити, що підтримувана МВФ програма триватиме і буде успішною», – йдеться у тексті

«Україна ризикує повернутися до практики невдалих економічних кроків, яких і так вистачало в її недавній історії. Життєво важливо, щоб зараз дії лідерів України повернули країну на обнадійливий шлях реформ», – додала Лагард.

Як повідомлялося, Міжнародний валютний фонд у разі зміни уряду в Україні візьме паузу в програмі розширеного фінансування EFF і продовжить її тільки при готовності нового уряду виконувати зобов'язання, взяті попередниками.

Нагадаємо, МВФ також розкритикував нову систему оподаткування в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.