НОВИНИ

Українська естетика дратує «регіоналів»

Нинішня влада ненавидить не тільки саму ідею незалежності України, її дратує навіть українська естетика

Нинішня влада ненавидить не тільки саму ідею незалежності України, її дратує навіть українська естетика.

Про це заявив депутат Верховної Ради від «Народної самооборони» (НС) Олесь Доній, коментуючи заклик «регіонали» Олега Царьова закрити відомий у Львові ресторан «Криївка», повідомили Тижню в прес-службі НС.

Доній нагадав, що аналогічна ситуація трапилась з ним, коли він за часів Кучми відкривав у Києві арт-клуб «Остання барикада», який тоді обізвали «лігвом опозиції» і робили все, щоб його закрити.

«Тепер ми бачимо, що повертаються авторитарні часи, коли влада боїться не лише політичних партій та депутатів, а навіть місць для вільних зборів. Вона боїться навіть майданчиків для зборів людей, які сповідують опозиційні погляди», - вважає Доній.

За його словами, для нинішньої влади неприйнятне, з одного боку, все опозиційне, а з іншого - все, що пов’язано з духом боротьби за незалежність України.

«Все, що стосується історії визволення України - все ненавидиться цією владою і окремими її представниками», - заявив «самооборонець».

Доній також згадав реакцію одного депутата-«регіонала» на фестиваль повстанської пісні «Гайдамака.ua», коли депутат побачив на афіші фестивалю козака з шаблею і заявив, що це пропаганда холодної зброї.

«А у випадку з «Криївкою» їм не подобається естетика фотокартки УПА. У них просто ненависть до всього українського, до всього, що пов’язано з визвольним рухом і може стати основою для нової ідеї визволення України вже від цієї антиукраїнської влади. Вони цього бояться, і тому хочуть в зародку придушити будь-які прояви української ідеї, навіть якщо вони пов’язані не лише з політичними партіями чи мітингами, а з ресторанним бізнесом. Це вже просто смішно», - резюмував Доній.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги