НОВИНИ

Команда системи ProZorro вирішила залишитися у МЕРТ

Водночас вони очікують гальмування реформи держзакупівель після відставки міністра Айвараса Абромавичуса.

Директор Департаменту регулювання держзакупівель Мінекономрозвитку й торгівлі Олександр Стародубцев та решта команди, яка займається реформою держзакупівель, вирішили продовжити працювати у міністерстві. Про це повідомив голова департаменту Олександр Стародубцев на сторінці у мережі Facebook 5 лютого.

«Я досі нічого не коментував, бо просто вирішував, що мені робити. У мені боролися два цілком рівнозначних почуття: 1. Піти і підтримати Айвараса і всю команду – тому що вважаю їх крок складним, мужнім, і, напевно, єдино правильним в ситуації, що склалася. 2. Залишитися і довести реформу до кінця – тому що не тільки поклав свої два роки життя, але і взяв на себе купу зобов'язань перед багатьма хорошими людьми і всім народом України», – написав Стародубцев.

За його словами, після консультації з працівниками департаменту та заступником Абромавичуса Максимом Нефьодовим, який керував його роботою, але заявив провідставку, команда ухвалила рішення продовжити роботу.

«Ми продовжуємо працювати на своїх місцях і штовхати одну з небагатьох реформ, які успішно розвиваються, в Україні. Ми щиро вважаємо, що без команди міністра та Макса (Нефьодова – Ред.) хід нашої реформи може серйозно загальмувати. Це не викликає у нас радості, але ми готові йти до кінця», – написав Стародубцев, заявивши при цьому про підтримку рішення керівників міністерства піти з посад.

Нагадаємо, 3 лютого міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус заявив про рішення подати у відставку через відсутність підтримки та активну протидію реформам, ініційованим його командою. Міністр звинуватив народного депутата з фракції «Блок Петра Порошенка» Ігоря Кононенка в блокуванні роботи МЕРТ. Разом з Абромавичусом у відставку подали більшість його заступників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.