НОВИНИ

Абромавичус повідомив, що підписав останній документ

Каже, що все дуже добре обдумав.

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус повідомив, що не змінить свого рішення про відставку. Про це він заявив у Twitter.

"Я своє рішення не змінюю, заяву не відкликаю. Все дуже добре обдумав і підписав останній документ" - написав міністр у Twitter.

Нагадаємо, раніше про відкликання заяв про відставку повідомили міністр інформаційної політики Юрій Стець, міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі, міністр аграрної політики і продовольства Олексій Павленко та міністр інфраструктури Андрій Пивоварський.

Тим часом, Абромавичус не брав участі в засіданні уряду, під час якого міністри зробили відповідні заяви. У прес-службі Мінекономіки повідомили, що Абромавичус не збирається змінювати своє рішення.

Як відомо, 3 лютого міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус заявив про рішення подати у відставку через відсутність підтримки та активну протидію реформам, ініційованим його командою. Міністр звинуватив народного депутата з фракції «Блок Петра Порошенка» Ігоря Кононенка в блокуванні роботи МЕРТ. Разом з Абромавичусом у відставку подали більшість його заступників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.