НОВИНИ

Адвокат опублікував записи розмов про захоплення Савченко на Донбасі

Учасники бесіди говорять про затриману українку, якою цікавиться «бабуся». За словами Новікова, під «бабусею» мається на увазі ФСБ.

Адвокат Надії Савченко Ілья Новіков опублікував аудіозаписи переговорів про її захоплення в полон на Донбасі. Зокрема, він виклав запис розмови, учасниками якого, за твердженням захисту Савченко, були колишній глава ЛНР Валерій Болотов і Павєл Карпов - людина, яку в пресі називали куратором правих рухів в Росії.

Учасники бесіди говорять про затриману українку, якою цікавиться «бабуся». За словами Новікова, під «бабусею» мається на увазі ФСБ.

За словами адвоката, він на 80% упевнений, що один з голосів на записі - це голос Карпова.

Обережно! На відео присутня ненормативна лексика.

Новіков раніше повідомив, що записи переговорів були зроблені Службою безпеки України. Їх вдалося отримати за запитом Олександра Плахотнюка, українського адвоката Савченко.

Нагадаємо, Надія Савченко впізнала Павла Карпова як людину, яка вивезла її з Луганська на територію Росії. Карпов спростував слова Савченко, заявивши, що ніколи її не бачив.

«Новая газета» називала Карпова помічником співробітника адміністрації президента РФ Владіслава Суркова і куратором правих рухів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.