НОВИНИ

Місія ОБСЄ отримала від ЄС 20 броньованих автомобілів для роботи в Україні

Автомобілі Mercedes G-класу загальною вартістю приблизно 685 тис. євро, будуть направлені для використання командами на сході країни в найближчі дні.

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні отримала 20 броньованих автомобілів від Європейського союзу. Про це повідомляє сайт ОБСЄ.

Згідно з повідомленням, церемонія передачі техніки відбулася поблизу київського офісу місії у середу, 3 лютого.

«Внесок ЄС є частиною його підтримки ОБСЄ в досягненні стабілізації і нормалізації ситуації в Україні. Автомобілі Mercedes G-класу, загальною вартістю приблизно 685 тис. євро, будуть направлені для використання командами на сході країни в найближчі дні. Раніше вони використовувалися Поліцейською місією ЄС в Афганістані», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Україна вперше отримала можливість модернізувати бронемашини «Хамві» за технологією США

Голова представництва ЄС в Україні Ян Томбінський заяивв, що додаткові броньовані автомобілі від ЄС забезпечать безпечні умови для спостерігачів, які працюють в непередбачуваних в плані безпеки ситуаціях у зоні конфлікту.

«Ми дуже вдячні за цей внесок, який допоможе гарантувати безпеку спостерігачів під час роботи на місцях. Європейський Союз уже надавав підтримку місії – як через фінансування, так і через матеріальне забезпечення», - наголосив голова СММ Ертурул Апакан.

Також повідомляється, що автопарк місії збільшився до 188 броньованих та 132 неброньованих транспортних засобів, що використовуються по всій Україні.

Нагадаємо, у 2015 році ЄС виділив для спостерігачів ОБСЄ 24 броньовані автомобілі.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.