НОВИНИ

Росія сьогодні отримає відсіч в Радбезі ООН після заяв про Будапештський меморандум – Порошенко

"Будемо і надалі використовувати трибуну Ради Безпеки для протидії російській агресії проти України та ревізіоністській політиці Кремля у міжнародних відносинах", - запевнив президент.

Нещодавнім цинічним маніпуляціям російського керівництва щодо територіальної цілісності України та довільного тлумачення Будапештського Меморандуму буде надано гідну відсіч під час сьогоднішніх консультацій в Раді Безпеки ООН у Нью-Йорку. Про це заявив президент України Петро Порошенко.

«Будемо і надалі використовувати трибуну Ради Безпеки для протидії російській агресії проти України та ревізіоністській політиці Кремля у міжнародних відносинах. Рішучі кроки України щодо виконання Мінських домовленостей та відновлення територіальної цілісності мають потужну солідарну підтримку з боку наших партнерів у Раді Безпеки ООН», - повідомив Порошенко.

Нещодавнім цинічним маніпуляціям російського керівництва щодо територіальної цілісності України та довільного тлумачення...

Опубліковано Петром Порошенком 27 січня 2016 р.

Як відомо, нещодавно голова МЗС РФ Сєргєй Лавров заявив про те, що Будапештський меморандум містить тільки норму про незастосування проти України ядерної зброї, тож Російська Федерація нібито не порушувала свої зобов'язання за Будапештським меморандумом.

Як повідомлялось, у квітні 2014 року в МЗС РФ заявили, що Росія не порушувала Будапештський меморандум, а "втрата Україною територіальної цілісності стала результатом складних внутрішніх процесів, до яких Росія та її зобов'язання щодо Будапештський меморандум відношення не мають".

Крім того, МЗС РФ переконувало, що США і ЄС порушили Будапештський меморандум, не захистивши екс-президента Віктора Януковича.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.