НОВИНИ

Бразилія запланувала взяти кредит у понад $12 млрд для спасіння економіки

У 2016 рік держава увійшла із тенденцією до найгіршої рецесії від 1901 року.

Міністр фінансів Бразилії Нельсон Барбоза може найближчим часом оголосити про намір уряду взяти кредит у 12,3 млрд доларів, повідомляє Bloomberg.

Бразилія розраховує позичити близько 50 мільярдів бразильських реалів (12,3 мільярдів доларів) для відновлення зростання економіки, на тлі значної економічної кризи. Відповідні плани Барбоза може анонсувати вже 28 січня на засіданні Ради з економічного розвитку під головуванням президента країни Ділми Руссеф, зазначило джерело в уряді Бразилії на умовах анонімності.

Бразилія бореться на два фронти проти інфляції та проти найгіршої, згідно прогнозів, економічної рецесії з 1901 року. Фіскальна консолідація зусиль розпочалася ще попередником Барбоса, Жоакімом Леві, у зв'язку із рекордним дефіцитом бюджету, який привів уряд у 2015 році до урізання кредитних субсидій. У 2016 році криза у країні поглиблюється.

Напередодні в Державному казначействі Бразилії заявили, що за підсумками 2015 року борг країни збільшився на 21,7% (121,5 мільярда доларів) до 681 мільярда доларів. Бразилія також увійшла до списку десяти країн з найгіршими очікуваними результатами в 2016 році, посівши друге місце після Венесуели: аналітики очікують спаду ВВП Бразилії на 2,5%.

Нагадаємо, на Бразилію очікує найтриваліший за 80 років період економічного спаду за версією видання The Economist.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.