НОВИНИ

Власники "Картки киянина" зможуть із 1 лютого сплатити за комуналку онлайн без комісії

Також ведуться переговори з фінансовими установами, які видають картку, з переходу на безкомісійну роботу.

Власники "Картки киянина" з 1 лютого поточного року зможуть розраховуватися за комунальні послуги онлайн без комісії. Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв, представляючи оновлений сервіс, який доступний на сайті комунального підприємства "Головний інформаційно-обчислювальний центр".

Таким чином, майже 800 000 власників карток можуть оплатити комунальні послуги, не виходячи з дому.

"З початку лютого жителі столиці, які оформили "Картки киянина" зможуть оплатити рахунки за спожиті житлово-комунальні послуги без комісії. Ми також ведемо переговори з фінансовими установами, які видають картку, з переходу на безкомісійну роботу. Це дозволить розширити категорію споживачів, які будуть платити без додаткових стягнень. Адже оплата онлайн - це, перш за все, це зручність. Людям не треба стояти в черзі. Крім того, це на порядок вищий рівень захисту від шахраїв. Адже за останній рік у столиці було неодноразово зафіксовано спроби підробити платіжні документи", - повідомив заступник голови КМДА.

Нагадаємо, в листопаді у Києві презентували оновлений сайт Комунального підприємства «Головний інформаційно-обчислювальний центр» з можливістю оплати житлово-комунальних послуг через інтернет.