НОВИНИ

Стали відомі втрати батальйону "Донбас" під час боїв за Іловайськ та за час АТО

Під час операції в Іловайську сталася третина загальних утрат батальйону Нацгвардії.

Батальйон Національної гвардії "Донбас" за весь час проведення АТО втратив загиблими 67 бійців, а ще 20 досі вважають зниклими безвісти. Інформацію про бойовий шлях батальйону опублікували на вебсайті Нацгвардії.

«Загалом під час проведення антитерористичної операції батальйон «Донбас» втратив 67 побратимів, отримали поранення 173 чоловіки. Перебували у заручниках незаконних збройних формувань 132 чоловіки, одного до цього часу не звільнено, рахувались зниклими безвісти 78 чоловік, залишаються не розшуканими – 20», – йдеться у тексті.

Більшість утрат та полонених зі складу батальйону сталися під час Іловайської операції, яка завершилася прямою інтервенцією військ РФ та оточенням міста.

«Загинуло 22, отримали травми та поранення 39, було захоплено у заручники 111 та зникли безвісти 20 бійців «Донбасу», – зазначено у повідомленні.

Читайте також: Міноборони опублікувало аналіз бойових дій поблизу Іловайська після вторгнення військ РФ. Інфографіка

Під час оборони Дебальцевого батальйон також зазнав утрат.

«Загинуло 8, отримали поранення 8, захоплено у заручники 1 та зникли безвісти 2 військовослужбовці», – додали в інформації.

Читайте також: Дебальцевський щоденник

З особового складу батальйону державними нагородами України нагороджено 245 бійців, 66 із них посмертно, відзнаками Міністерства внутрішніх справ України нагороджено 11 осіб, із них 3 іменною вогнепальною зброєю, 120 отримали відзнаки Національної гвардії України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.