НОВИНИ

Стало відомо, яка зарплата у голови правління Укргазвидобування

Окрім окладу Прохоренку нараховується щомісячна премія 75%, надбавка за інтенсивність праці 50%, надбавка за роботу з секретними документами 15%.

Голова правління найбільшої української газодобувної компанії ПАТ "Укргазвидобування" Олег Прохоренко отримує 398 тисяч гривень на місяць. Про це на погоджувальній раді заявив голова депутатської групи "Воля народу" Ярослав Москаленко.

За його словами, окрім окладу, згідно з колективним договором, Прохоренку нараховується щомісячна премія 75%, надбавка за інтенсивність праці 50%, надбавка за роботу з секретними документами 15%.

За підрахунками депутата, зарплатня голови "Укргазвидобування" становить 955 тисяч грн на місяць.

Прохоренко підтвердив інформацію про оклад, але, за його словами, надбавок він не отримує.

"Оклад 398 тисяч встановлений рішенням НАК "Нафтогаз" згідно постанови кабінету міністрів. Вказується, що я отримую якісь надбавки – це не правда. Зараз обговорюється премія, і згідно постанови, Кабміном встановлюється певна система, але зараз це питання до кінця не вирішене", - заявив Прохоренко.

Він вважає таку зарплату нормальною для корпоративного сектору. На його думку, підняття зарплат до ринкового рівня – це єдиний спосіб подолати корупцію. Також Прохоренко запевнив, оклади підвищені в цілому по компанії.

"За 6 місяців роботи ми заробили 1,6 млрд. Це повністю нова команда керівників, які прийшли з приватного бізнесу і міжнародних компаній. Для нас високі оклади – це нормальна справа. Для того, щоб цей ефект можна було підтримувати, людям потрібно давати нормальні зарплати", - додав він.

Як повідомлялося, наприкінці листопада 2014 року Печерський районний суд Києва на прохання міської прокуратури дозволив взяти під варту голову найбільшого газодобувача в Україні держкомпанії Укргазвидобування Сергія Костюка і його заступника за підозрою у сприянні «набуття комерційною структурою права на отримання майже 18 тис. т палива без попередньої оплати та за значно нижчою вартістю». Вже у грудні керівника Укргазвидобування випустили під заставу в розмірі 1,1 млн грн і він продовжив виконувати посадові обов’язки.

8 червня 2015 року Костюк написав заяву про звільнення за власним бажанням, а 25 червня замість нього призначили керівником Олега Прохоренка.

ПАТ «Укргазвидобування» – основна компанiя з видобування природного газу i газового конденсату в Україні. 100% акцій ПАТ контролює держава.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.