НОВИНИ

Путін розкритикував Лєніна зі Сталіним, бо "віддали" Донбас Україні

На думку президента РФ, таке рішення можна назвати не інакше, як "маячнею".

Президент РФ Владімір Путін заявив, що вожді пролетаріату «неправильно» створили Радянський Союз. Про це він сказав під час засідання загальноросійського народного фронту в Ставрополі.

За словами Путіна, Лєнін заклав міну уповільненої дії під російську державність: вождь пролетарської революції був не правий у дискусії зі Сталіним з національно-територіального питання.

Під час дискусії щодо того, як будувати нову державу - Радянський Союз, Сталін запропонував ідею автономізації Радянського Союзу.

Читайте також: Путін звинуватив Лєніна в розвалі СРСР

"Відповідно за цією ідеєю суб'єкти майбутньої держави повинні були увійти в СРСР на основі автономії з широкими повноваженнями», а Лєнін виступив за те, щоб "СРСР утворився на основі повної рівноправності з правом виходу з Радянського Союзу - це і є міна сповільненої дії під будівлю нашої державності".

"При цьому кордони визначалися абсолютно довільно і далеко не завжди обґрунтовано. На Україну, наприклад, Донбас передали. Під яким приводом: підвищення відсотка пролетаріату в Україні для того, щоб мати там велику соціальну підтримку. Це маячня якась", - наголосив Путін.

Дивіться також: Під російським посольством у Києві пройшла акція протесту проти путінського терору

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.