НОВИНИ

ПР й «Прогресивний альянс соціалістів і демократів» Європарламенту домовилися про співробітництво

Меморандум про співробітництво підписали в четвер у Брюсселі (Бельгія) прем'єр-міністр Микола Азаров, який є головою Партії регіонів, і голова політичної групи Мартін Шульц

Партія регіонів і політична група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів» Європейського парламенту домовилися про співробітництво.

Меморандум про співробітництво підписали в четвер у Брюсселі (Бельгія) прем'єр-міністр Микола Азаров, який є головою Партії регіонів, і голова політичної групи Мартін Шульц.

«Це співробітництво допоможе нам краще зрозуміти один одного», - сказав Шульц.

У свою чергу Азаров зазначив, що це співробітництво дасть змогу донести до Європарламенту спрямованість партії й окреслити її реальні завдання й справи.

Крім того, на переконання Азарова, таке співробітництво дасть змогу ПР розвіяти деякі міфи, нав'язані про ПР політичними опонентами.

Голова ПР запросив Шульца відвідати Україну як почесного гостя й ознайомитися із країною.

Після підписання меморандуму Азаров візьме участь у міжнародній конференції в Європейському парламенті за участю його депутатів, представників дипломатичних кіл Брюсселя і європейських інститутів.

Політична група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів» друга за чисельністюю партія, представлена в Європарламенті (перша - Європейська народна партія).

Вона поєднує 33 партії з 27 країн.

Із січня 2012 року до середини 2014 року Шульц буде президентом Європарламенту.

Як повідомлялось, Азаров пропонує фінляндській партії «Фінляндський центр», яку очолює прем'єр-міністр Марі Ківініємі, співробітництво із ПР.

Прем'єр відбув із дводенним робочим візитом у Брюссель (Бельгія) для обговорення ходу підготовки до підписання угоди між Україною і Європейським Союзом про асоціацію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги