НОВИНИ

Полтава замовила логотип міста в російського дизайнера-українофоба

Новий символ може використовуватися під час офіційних заходів, друкуватися на путівниках, картах, туристичних буклетах і сувенірній продукції.

Студія російського дизайнера Артемія Лєбєдєва розробила для Полтави туристичний логотип.

Читайте також: Полтава таки визнала Росію агресором

Повідомляється, що логотип сформований на основі давнього герба козацького міста ХVІІ століття (нинішнього офіційного герба Полтави) та поєднує ключовий його елемент – лук з напруженою до низу стрілою в обрамленні смарагдової зелені міста. Верхня частина логотипу містить три бутони квітки, що символізує три історичні пагорби стародавньої Полтави: центральна – Іванова Гора, ліворуч – Монастирська, праворуч – Інститутська. В цілому логотип нагадує першу літеру в назві міста – літеру «П».

Новий символ може використовуватися під час офіційних заходів, друкуватися на путівниках, картах, туристичних буклетах і сувенірній продукції.

Замовником малюнка було управління культури Полтавського міськвиконкому, а посередником – київське представництво дизайн-студії Лєбєдєва. Вартість створення логотипу не розголошується.

Нагадаємо, дизайн-студія Лєбєдєва також створила туристичний логотип для Одеси. Крім того, в минулому році студія Лєбєдєва розробила новий логотип для окупованого Росією Криму. Емблему півострова створили в кількох кольорових гамах та на двох мовах – російській і англійській.

Сам Лєбєдєв не лише підтримав анексію Криму, а й відзначився відверто антиукраїнськими вчинками. Так, у травні 2015 року він звільнив голову київського офісу своєї контори через те, що той виступив на захист вшанування героїв Небесної Сотні. Лєбєдєв звинуватив підлеглого в екстремізмі.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.