НОВИНИ

Полторак придумав, як перевірити якість нових сухпайків для військових

У Міноборони зважилися на проведення експерименту.

Якість сухих пайків нового зразка будуть перевіряти не на солдатах, а в офіцерській їдальні Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України. Про це повідомляє прес-служба Міноборони з посиланням на міністра Степана Полторака.

Згідно з повідомленням, відбулася нарада з командирами бригад Збройних Сил України щодо обговорення нових зразків форми одягу та продовольчих пайків для забезпечення військовослужбовців ЗС України.

Читайте також: Богдан Буткевич: Харчі для ЗСУ постачають чотири підприємства, що зайшли на ринок іще 2008 року

Начальник відділу продовольчого забезпечення Центру розвитку та супроводження матеріального забезпечення Збройних Сил України підполковник Вадима Старощук представив присутнім нові зразки сухпайків. Полторак запропонував провести експеримент.

«Виставити їх на продаж (в офицерській їдальні Міноборони та Генштабу ВСУ – ред.), і якщо куплятимуть, підпишемо контракт із постачальником», – пояснив міністр оборони.

Нагадаємо, раніше в Міноборони анонсували зміни в меню військовослужбовців. Наразі відповідний експеримент із харчуванням уже проводиться на базі військових частин в Академії сухопутних військ у Львові та в Одеській береговій базі ВМС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.