НОВИНИ

На окупованій Луганщині припинили роботу шість основних підприємств ОПК – Тимчук

Зупинка викликана відсутністю замовлень і комплектуючих для виготовлення продукції подвійного призначення, а також сертифікації продукції в РФ.

На території, підконтрольній «ЛНР», фіксується практично повна зупинка шести основних підприємств оборонно-промислового комплексу, розташованих в цих районах. Про це повідомив координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук.

Зокрема, йдеться про ВАТ «Луганський патронний завод» (виробництво патронів), ДП «Луганський авіаційний завод» (капітальний ремонт авіаційної техніки) , ВАТ «Юність» (виробництво електромагнітних реле), ВАТ «Первомайський механічний завод» (виробництво авіаційних гідросистем), ДП «Центральне конструкторське бюро машинобудування «Донецьк» (виготовлення спецтехнологічного обладнання), Хімічне казенне підприємство ім.Г.І.Петровського (виробництво та утилізація промислових вибухонебезпечних речовин).

За словами Тимчука, зупинка підприємств викликана відсутністю замовлень і комплектуючих для виготовлення продукції подвійного призначення, а також сертифікації продукції в РФ.

«Деякі підприємства («Луганський патронний завод») останнім часом отримували замовлення від терористичних організацій «Л-ДНР», однак і ці невеликі за обсягами замовлення не оплачувалися.  Водночас значна частина обладнання цих підприємств вивезена до РФ», – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, уряд денонсував угоду з РФ про кооперацію оборонних підприємств.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.