НОВИНИ

Президент оновив структуру та розміщення свого представництва у Криму

Головний офіс представництва президента в Автономній Республіці Крим розміститься у Херсоні.

Президент Петро Порошенко скоротив граничну чисельність працівників свого представництва у Криму. Відповідний указ «Питання Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим» оприлюднено на вебсайті голови держави.

«Указом затверджена оновлена структура Представництва, в якій передбачені, серед інших, служба по роботі з громадянами, які переселилися з тимчасово окупованої території, служба міжнародних зв'язків та служба з питань реінтеграції та деокупації Автономної Республіки Крим», – пояснили у прес-службі президента

Граничну чисельність працівників представництва скорочено 28 осіб, що на сім менше раніше встановленої. Окрім того, визнано доцільним тимчасове розміщення представництва у місті Херсоні, а деяких його структурних підрозділів у Києві.

«Представництво має сприяти додержанню конституційних прав і свобод громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території або переселилися з неї та перебувають на території України, зокрема, вживати заходів щодо підтримки та забезпечення політичних, соціальних, інформаційних, культурних та інших зв’язків з громадянами України, які проживають на тимчасово окупованій території. Також Представництво Президента України в АРК має активніше брати участь у розробці стратегічних програм повернення тимчасово окупованої території під загальну юрисдикцію України», – зазначили у повідомленні.

Нагадаємо, головний офіс представництва президента в Криму розмістили у Херсоні в травні 2014 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.