НОВИНИ

Рада ЄС із закордонних справ вперше приділила більше уваги реформам в Україні, ніж Мінським угодам – Моґеріні

Стали відомі підсумки зустрічі глав МЗС ЄС.

Рада ЄС на рівні глав МЗС під час обговорення ситуації в Україні вперше поставила у центр дискусії не виконання Мінських домовленостей, а внутрішні реформи в Україні. Про це заявила глава європейської дипломатії Федеріка Моґеріні.

"Не в останню чергу у нас була дискусія щодо України, де ми підтвердили нашу повну і єдину підтримку відносно повного виконання Мінських домовленостей; проте цього разу з наголосом - можливо, вперше з такою ясністю і цілеспрямованістю - не тільки і не стільки на виконанні Мінських (домовленостей – ред.), а на процесі реформ всередині України ", - сказала вона прес-конференції за підсумками зустрічі глав МЗС ЄС.

Читайте також: Могеріні назвала Порошенку ключову для ЄС реформу в Україні

Зокрема, Моґеріні згадала реформи юридичної системи та державного управління, реформи з децентралізації влади в Україні.

"(Ми визнаємо – ред.) разючу потужну роботу, яку провела українська влада за останні місяці для того, щоб конкретними заходами просунути вперед плани реформ", - додала вона.

Моґеріні також зазначила, що, на думку Ради, реформи в Україні мають бути продовжені, і що ЄС потрібна більш скоординована підтримка Києва з метою продовження реформ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.