НОВИНИ

Бойовики обладнали нові позиції на Єнакіївському напрямку – ІО

Також у Донецьк перекидається військова техніка.

Поблизу Донецька бойовики продовжили нарощувати сили і засоби відразу на декількох ділянках в першій лінії на північно-західному напрямку. Про це повідомив координатор групи “Інформаційний опір” Дмитро Тимчук.

За повідомленням ІО, крім раніше розгорнутих в Петровському районі Донецька декількох бронегруп, бойовики протягом останніх двох діб перекинули в цей район шість одиниць ББМ (в основному БМП-2), мінометну батарею (шість одиниць 82-мм автоматичних мінометів 2Б9 «Волошка»), на Трудовських і Жилмайданчику фіксуються на обладнаних позиціях нові розрахунки СПГ-8 та ЗУ-23-2.

“Командування російсько-терористичних військ перекидає підкріплення на ділянку Первомайське-Калинове-Польове. Позаду передових позицій терористів у цьому районі фіксується шість танків, 16 одиниць ББМ (перекидання техніки здійснювалася без маскування, практично демонстративно)”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, протягом кількох останніх діб між Лутугиним і Білим бойовики перекидають на північний напрямок невеликі партії бронетехніки. Зокрема, за останні три доби «перекатом» (по 2-3 одиниці) перекинуто до 20 одиниць ББМ (БМП-1, 2, БМР-1К, МТ-ЛБ).

Також розвідка відзначає посилення формувань бойовиків на Єнакіївському напрямку. За даними ІО, обладнуються нові позиції на північний захід від Пантелеймонівки, в районі Ставків. З боку Михайлівки додатково до розгорнутого раніше підрозділу перекинуто до 10 ББМ і кілька розрахунків СПГ-9, АГС-17.

Нагадаємо, раніше ІО повідомляв, що терористи перекинули до Стаханова батарею "Градів", а на захід від Тельманового – військову техніку та боєприпаси.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.