НОВИНИ

Міністр часів Януковича вирішив судитися із російським телеканалом

Хоче стягнути 2,5 млн рублів моральної компенсації.

Екс-міністр оборони України Павло Лебедєв подав позов до суду проти Всеросійської державної телевізійної і радіомовної компанії. Приводом для позову послужив показаний в ефірі сюжет під назвою "Севастопольці проти котеджі на березі моря".

У згаданому сюжеті розповідається про забудову частини кримського берега фірмою, що підконтрольна Лебедєву. Через будівництво місцевим жителям був перекритий доступ до пляжу, що викликало у них обурення. Екс-міністр оборони в своєму позові вимагає визнати дані відомості недійсними і спростувати їх. Крім того, він хоче стягнути з компанії 2,5 млн рублів моральної компенсації.

Повідомляється, що перше засідання Савеловського суду Москви відбудеться 2 лютого.

Читайте також: ГПУ оголосила в розшук екс-міністра оборони Лебедєва та екс-начальника Генштабу Іл'їна

Нагадаємо, це не перший випадок, коли Павло Лебедєв судиться з журналістами. У 2013 році він намагався стягнути 10 тисяч доларів із журналістки інформаційного агентства "Новий регіон", яка написала, що під час виборів у Верховну Раду Лебедєв присвоїв собі славу придбання обладнання для лікарні. За словами видання, рентген-апарат був куплений на кошти державного бюджету в результаті тендеру в 2012 році.

Лебедєв був міністром оборони України з грудня 2012 року по 27 лютого 2014 року. Після втечі Януковича він поїхав в Крим, не чекаючи, коли оголосять про його відставку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.