НОВИНИ

У прокуратурі Києва назвали кількість викритих за рік держслужбовців-корупціонерів

Також повідомляється, що розпочато 104 кримінальних провадження за фактами вчинення корупційних правопорушень.

Прокуратура Києва викрила причетність 41 держслужбовця до корупційних злочинів. Про це на нараді у Київській міській державній адміністрації повідомив заступник прокурора міста Києва Анатолій Корж, інформує прес-служба прокуратури Києва.

Читайте також: У Києві на хабарі впіймали працівника Національної поліції

"Правоохоронними органами столиці упродовж минулого року розпочато 104 кримінальних провадження за фактами вчинення корупційних правопорушень, вчинених державними службовцями, правоохоронцями та іншими суб'єктами даної категорії злочинів. Викриття багатьох фактів злочинних проявів відбулось завдяки спільним узгодженим діям органів влади та прокуратури", - йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що за наслідками розслідувань вказаних проваджень до суду вже скеровано 77 обвинувальних актів, з яких 3 - за фактами вчинення злочинів у земельній та природоохоронній сферах, 4 - у сфері освіти та по 5 у сферах охорони здоров'я, транспорту, бюджетній, кредитно-фінансовій та інших.

Читайте також: У Києві на хабарі $50 тис. затримали чиновника Мін'юсту

"Причетними до вказаної категорії злочинів є державні службовці майже усіх рангів та категорій (41 притягнутий), серед яких 12 посадовців районних адміністрацій та комунальних підприємств міста, працівники контролюючих органів та правоохоронці (31 особа)", - розповів Корж.

За результатами вжитих минулого року заходів забезпечено відшкодування 12 млн гривень збитків, завданих корупційними злочинами. Арештовано та вилучено майно корупціонерів на майже 14 млн гривень, пред'явлено позови на 14,7 млн гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.