НОВИНИ

У мережі з’явилася фотокопія наказу, який забороняє брати жінок на службу в ЗСУ

Ідеться про наказ від 4 грудня 2015 року генерал-майора Наєва, який є командувачем військ ОК “Схід”.

Оперативне командування “Схід” Сухопутних військ Збройних сил України із грудня 2015 року припинило прийом на військову службу жінок. Фотокопію відповідного документу оприлюднила в Facebook журналістка й волонтерка, колишній парамедик підрозділу ДУК “Госпітальєри” Олена Шарговська.

Ідеться про наказ від 4 грудня 2015 року генерал-майора Наєва, який є командувачем військ ОК “Схід”.

“У зв’язку з проведенням організаційних заходів у військових частинах та установах оперативного командування наказую:
Починаючи з 04.12.15 до окремого розпорядження призупинити прийом на військову службу за контрактом, а в подальшому і призов по мобілізації жінок до військових частин (установ) оперативного командування. Про отримання розпорядження доповісти письмово до штабу оперативного командування (через управління персоналу штабу) 05.12.15″.

Читайте також: Україна повинна переглянути статус жінок, які беруть участь в АТО – The Daily Signal

“Ви живете в цивілізованій державі? Тоді я вам заздрю. Ви сподіваєтеся на потужну контрактну армію? А в моїй державі вище військове командування, а отже – і влада – забороняє брати на контракт цих недолугих створінь, у яких немає члена між ногами. Жінок заборонено брати на будь-які спеціальності (дивимося уважно фото, у документі немає ніяких уточнень на цей рахунок). І саме так цей документ сприймають у штабах бойових підрозділів – категорично заборонено – навіть коли є запит із бойових частин”, – пояснила Шарговська.

Ви живете в цивілізованій державі? Тоді я вам заздрю. Ви сподіваєтеся на потужну контрактну армію? А в моїй державі вище...

Опубліковано Олена Шарговська 13 січня 2016 р.

Нагадаємо, раніше в Міноборони заявили, що в лавах Збройних Сил України служать понад 15 тисяч жінок (станом на грудень 2015 року).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.