НОВИНИ

Оприлюднено рейтинг діяльності президента, уряду та Верховної Ради – опитування

Оцінка центральних органів влади майже не змінилася.

Рівень схвалення українцями дій президента Петра Порошенка, Кабміну Арсенія Яценюка залишився низьким з вересня по листопад 2015 року. Про це свідчать результати опитування, оприлюдненого соціологічною групою «Рейтинг».

Зокрема, діяльність президента «повністю» або «скоріше» схвалюють 25% громадян, а не схвалюють – 70%. Те саме співвідношення, але стосовно уряду становить 12% проти 82%. Діяльність парламенту схвалили 11% українців, а незгодні з правильністю дій депутатів – 83%.

Читайте також: Євген Головаха: «Еліта й криміналітет — найбільш недосяжні респонденти»

Читайте також: Українці оцінили результати реформ – соцопитування

Рівень схвалення усіх трьох органів майже не змінився із вересня до листопада. Діяльність президента та уряду підтримують на 1% українців менше, а парлементу – настільки ж більше.

Опитування провели фахівці соціологічної групи «Рейтинг» на замовлення Міжнародного Республіканського Інституту (IRI) за фінансування уряду Канади. Соціологи працювали у всіх регіонах України (за винятком Криму, Донецької та Луганської областей) з 19 по 30 листопада 2015 року, з додатковою вибіркою в Донбасі (території, які підконтрольні українській владі). Національне опитування проводилося за випадковою вибіркою у 1800 постійних жителів України віком від 18 років і які мають право голосу. Статистична похибка не перевищує 2,3%, а коефіцієнт досяжності становив 65,9%. Опитування на Донбасі проводилося за випадковою вибіркою у 1824 постійних жителів. Статистична похибка не перевищує 2,8%, а коефіцієнт досяжності становив 59,7%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.