НОВИНИ

Підрозділ бойовиків самовільно залишив Комінтернове і перебрався у Донецьк – розвідка

Частина особового складу відбула зі своїм командиром до Донецька, де увійшла до складу новоствореного під кураторством Захарченка 4 окремого розвідувального батальйону.

Бойовики з так званого "3 батальйону 9 окремого мотострілецького полку" російських окупаційних військ самовільно залишили позиції в районі Комінтернового та разом зі своїм командиром поїхали до Донецька в новий "батальйон". Про це повідомили в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

"Встановлено самовільне залишення передових позицій у районі Комінтернового підрозділами 3 батальйону 9 окремого мотострілецького полку. При цьому частина особового складу відбула зі своїм командиром (позивний "Веселий") до Донецька, де увійшла до складу новоствореного під кураторством Захарченка 4 окремого розвідувального батальйону", - повідомили у розвідці.

Згідно з даними ГУР, на теперішній час у складі новостворюваного розвідбату перебуває понад 110 військовослужбовців, командиром планується призначити "Веселого".

"У зв'язку з цим, командування 9 окремого мотострілецького полку було змушене провести перегрупування підрозділів та розширити райони оборони 1 і 2 батальйонів полку", - зазначається у коментарі.

Відповідно до інформації військової розвідки, ситуація на Сході України має тенденцію до загострення.

"Російсько-терористичні війська здійснюють підготовку до відновлення локальних наступальних дій, насамперед на Донецькому та Слов'янському напрямках", - стверджують у Головному управлінні розвідки.

Нагадаємо, раніше розвідка повідомила, що в Комінтерновому на Донеччині перебувають окупаційні сили Південного військового округу Збройних сил Росії.

Також нагадаємо, штаб АТО опублікував докази присутності терористів у Комінтерновому.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.