НОВИНИ

Нардеп назвав автора скандальної поправки до бюджету-2016, яка відкладає електронне декларування

За даними джерел Чумака, автором є Андрій Деркач.

Автором скандальної поправки до законопроекту про бюджет-2016 є народний депутат, виконувач обов'язків голови депутатської групи «Воля народу» Андрій Деркач. Про це це на своїй сторінці у Facebook написав член Національного агентства з питань запобігання корупції, народний депутат від "Блоку Петра Порошенко" Віктор Чумак.

"Автором поправки в бюджет, про яку я писав вчора, за інформацією багатьох джерел, є Андрій Деркач. Ті ж джерела стверджують, що голосування в комітеті відбулося", - наголосив він.

Зазначимо, Андрій Деркач - народний депутат, заступник голови депутатської групи "Воля народу". Після смерті Ігоря Єремеєва став виконувачем обов'язків голови депутатської групи "Воля народу".

Нагадаємо, раніше нардеп Віктор Чумак повідомив, що електронне декларування, яке є головним обов'язком перед Євросоюзом в частині отримання безвізового режиму, згідно з держбюджетом-2016, відклали на наступний рік через поправку в законі, яку не помітили під час голосування.

За словами міністра юстиції Павла Петренка, Кабінет Міністрів уже розробив і найближчим часом внесе до парламенту правки до Закону про бюджет, які відмінять норму про відтермінування запуску системи електронного декларування до 2017 року, а також вимагатиме провести розслідування, аби виявити, яким чином ця правка з’явилася у фінальному тексті документу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.