НОВИНИ

Кабмін уже розробив правки до бюджету-2016 щодо електронного декларування – Петренко

За словами міністра, найближчим часом правки внесуть до парламенту.

Кабінет Міністрів уже розробив і найближчим часом внесе до парламенту правки до Закону про бюджет, які відмінять норму про відтермінування запуску системи електронного декларування до 2017 року. Про це повідомив міністр юстиції Павло Петренко у Facebook

"Сьогодні зі ЗМІ дізнався про те, що нібито в Законі про бюджет звідкілясь з’явився пункт, який відстрочує запуск системи електронного декларування до 2017 року. Із впевненістю заявляю - в проекті бюджету, який Уряд подавав на розгляд Верховної Ради, такого пункту не було і не могло бути", – написав він.

За його словами, Кабінет Міністрів уже розробив і найближчим часом внесе до парламенту правки до Закону про бюджет, які відмінять даний пункт.

Окрім того, як запевнив міністр, уряд вимагатиме провести розслідування, аби виявити, яким чином ця правка з’явилася у фінальному тексті документу.

Нагадаємо, сьогодні нардеп Віктор Чумак повідомив, що електронне декларування, яке є головним обов'язком перед Євросоюзом в частині отримання безвізового режиму, згідно з держбюджетом-2016, відклали на наступний рік.  

Документ про бюджет-2016 був прийнятий Верховною Радою 25 грудня. Президент підписав його 31 грудня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.