НОВИНИ

У Генштабі назвали кількість військових, які підписали контракти з ЗСУ в 2015 році

Інтенсивність військових навчань зросла майже втричі.

У 2015 році на військову службу за контрактом залучено більше 16 тисяч осіб. Про це йдеться на сторінці Генерального штабу ЗСУ в Facebook.

«2015 рік не був простим для Збройних Сил України. Його зустріли в боях із російськими загарбниками та бойовиками. Армія мусила одночасно давати відсіч ворогу, реформуватися та нарощувати потужності. Сьогодні можна з певністю сказати: за рік українське військо стало сильнішим», - йдеться у повідомленні.

Дивіться також: У мережі з’явилося відео, що закликає українців підписувати контракти із ЗСУ

Також повідомляється, що сформовано 15 бригад, у тому числі окрему бригаду морської піхоти. Повністю відновлено боєздатність 12 бригад. Армія отримала понад 35 тисяч відновлених, нових і модернізованих зразків озброєння та військової техніки, серед яких і допомога від іноземних партнерів.

«Інтенсивність військових навчань зросла майже втричі. Українські військові проходять підготовку під керівництвом інструкторів з армій країн НАТО та ЄС», - наголосили в Генштабі.

Читайте також: У Порошенка порахували, що утримання контрактної армії влетить у копієчку

Нагадаємо, раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що армію потрібно негайно переводити на контрактну основу.

Згодом стало відомо, що Генеральний штаб ініціював впровадження короткострокових контрактів із військовослужбовцями, які призвані за мобілізацією, з подальшою можливістю їх пролонгації.